XV Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Religijnej w Rokicinach Podhalańskich

Reprezentanci poszczególnych grup z oddziału w Podwilku mieli zaszczyt uczestniczyć w XV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Religijnej w Rokicinach Podhalańskich. Nasz zespół w składzie : Linda, Kacper, Paulinka, Bartek, Ania, Michał i Maja zaprezentował piosenkę „Wiosna wita nas”, którą rodzice mieli okazję poznać podczas przedstawienia z okazji nadejścia wiosny. Nasze przedszkolaki pięknie się zaprezentowały a ich występ nagrodzony został brawami. Na pamiątkę dzieci dostały dyplomy i książkowe upominki. Jak na dobry festiwal przystało po występach nastąpił słodki poczęstunek i wspólna zabawa wszystkich uczestników, która dała dzieciom możliwość integracji z przedszkolakami z innych przedszkoli . Wszystkim dzieciakom serdecznie gratulujemy odwagi i pięknego występu a Pani Monice dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.