„GŁOSKOWE RYMOWANKI”

Dzieci z Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce wzięły udział w XXX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Głoskowe Rymowanki” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Szarych Szeregów we Włocławku oraz Wydawnictwo KOMLOGO. Konkurs trwał od 1.02.2019r. do 12.04.2019r.

W ramach konkursu należało nadesłać napisaną krótką rymowankę z wybraną trudnością logopedyczną (np.: sz, ż, cz, dż, k, g, s, z, c, dz, t, d) oraz wykonać do niej ilustrację.

Wśród laureatów konkursu nie zabrakło naszych przedszkolaków. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej otrzymał Jakub Bandyk (Groszki), natomiast wyróżnienie zdobył Tomasz Fifański (Groszki). Laureaci przygotowali prace razem z  panią mgr Katarzyną Nieczaj.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesów!