PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU

PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI KONKURSU „JA ZA 20 LAT”

Dzieci sześcioletnie z grupy Groszki, Stokrotki i Żabki brały udział w konkursie „JA ZA 20 LAT” organizowanym przez Wójta Gminy Jabłonka, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Jabłonka oraz Gminny Zespół Pedagogów Szkolnych.

Konkurs realizował założenia ogólnopolskiej profilaktyki „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, prezentującej własne plany na przyszłość, wskazanie w jaki sposób te plany można osiągnąć, kim siebie widzimy w przyszłości.

Komisja konkursowa, powołana przez organizatora, wyłoniła laureatów konkursu.W kategorii „klas 0” pierwsze miejsce zajął Eryk Buszta (Groszki), drugie miejsce zdobyła Aleksandra Kowalczyk (Groszki), natomiast Maria Dworszczak (Groszki) otrzymała wyróżnienie. Laureaci przygotowali prace razem z  panią mgr Katarzyną Nieczaj.

Dzieci otrzymały nagrody. Ponadto prace zostały wysłane na ogólnopolski konkurs w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Dziękujemy za udział i gratulujemy!