Dzień Rodziców w Centrum Kultury Górnej Orawy

24 maja 2019 r. w Centrum Kultury Górnej Orawy o godz. 16.30 odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty, którą rozpoczęła Samanta Wilgierz utworem zagranym na fortepianie pt. „Deszczyk”. Z tej okazji dzieci z grup przedszkolnych 3- letnich i 3-4 – letnich „Tulinki”, „Tygryski”, 5-letnich „Krasnoludki” i 6-letnich „Groszki” i „Stokrotki” wraz z nauczycielkami mgr Celiną Zubrzycką, lic. Magdaleną Zaworą, mgr Zofią Stolarczyk, mgr Katarzyna Nieczaj oraz mgr Moniką Machaj przygotowały inscenizacje, układy taneczne oraz piosenki i wiersze dla swoich kochanych rodziców.

Dzieci wykazały się niebywałą odwagą, występując na scenie dla tak szerokiej publiczności, która zachęcała je do występów gromkimi brawami. Na zakończenie wszystkie dzieci odśpiewały „Sto lat”.

Następnie dyrektor przedszkola pani Teresa Wójciak-Trybuła wręczyła dyplomy
i nagrody za udział w rodzinnym wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym „W świecie bajek, wierszy, opowiadań polskich autorów”. Zostały wręczone również nagrody dzieciom, które brały udział w ogólnopolskich oraz gminnych konkursach. Serdecznie gratulujemy :)

Zapraszamy do galerii :)