Dzień Dziecka w Podwilku

W poniedziałek 03.06.19r. w naszym przedszkolu miało miejsce ważne dla nas wydarzenie, gdyż świętowaliśmy dzień dziecka. Jak w poprzednim roku nasze Panie wraz z Radą Rodziców przygotowały dla nas wiele atrakcji sportowych. Był tor przeszkód, zabawy z chustą animacyjną, aerobik a na koniec czekała na nas niespodzianka w postaci występu mażontek. Po zmaganiach sportowych mogliśmy usiąść za kocach i wspólnie delektować się smakiem letnich owoców - arbuza i truskawek. Na koniec Pani Wicedyrektor wraz z naszymi Paniami wręczyła nam medale i balony. To był świetny dzień dziecka!!! Dziekujemy Pani Katarzynie Knechta za przeprowadzenie aerobiku, Pani Annie Zborek za umożliwienie obejrzenia występu mażonetek oraz mamą z Rady Rodziców za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów sportowych. Zapraszamy do galerii, gdzie zobaczyć można zdjęca z naszych zmagań.