Strona głowna  /  Aktualności  /  20 września - Dzień Przedszkolaka
20 września - Dzień Przedszkolaka
data dodania: 2019-09-24 09:43:48

20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. W każdej grupie odbyły się bale, którym towarzyszyła świetna zabawa. Nie obyło się również bez niespodzianek przygotowanych z tej okazji dla Przedszkolaków przez wychowawczynie.

Pani Jesień wraz wiewiórką Bronią zaprosiły dzieci z grupy „Groszki” na bal z okazji święta przedszkolaków. Uroczystość odbyła się 20.09.2019r.na którą Groszki przystroiły się w jesienne kubraczki udekorowane listeczkami. Dla wszystkich była przygotowana słodka nagroda. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za przygotowanie przyjęcia.

Z tej okazji, grupa “ Żabki” przystroiła się na zielono i zamieniła w małe żabki. Nie zabrakło różnych atrakcji, konkursów, gier i zabaw oraz oczywiście “żabich” smakołyków :))))))

Na końcu każda “żabka” otrzymała medal przedszkolaka i balonik :)

Zapraszamy do galerii:)