Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzieci w Podwilku zapraszają zimę do wspólnej zabawy
Dzieci w Podwilku zapraszają zimę do wspólnej zabawy
data dodania: 2021-02-15 10:17:13

W ubiegłym tygodniu Smerfy poznawały sprzęt zimowy, techniki malowania : kredą i świecą oraz farbami. Na zajęciach matematycznych ćwiczyły liczenie, podczas zimowych wyliczanek. Następnie powstały piękne prace bałwankowe :) W ten zimowy tydzień nie obyło się także bez zimowych zabaw na śniegu.

Miniony tydzień minął Misiom na omawianiu wszelkich możliwych form aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w zimie. Ćwiczyliśmy układanie rytmów, segregowanie, szeregowanie i przeliczanie, a to wszystko przy użyciu kolorowych nakrętek oraz obrazków magnetycznych. Zbadaliśmy właściwości śniegu i lodu oraz przygotowaliśmy piękne prace plastyczne (dzieciom najbardziej spodobał się bałwanek na nartach). W tym tygodniu przeprowadziliśmy także pierwszą część zimowej olimpiady sportowej.

Rybki poznawały praktyczne strony zimy - tak zimowe szaleństwo na śniegu to jest to, co nawet Rybki kochają najbardziej na świecie.

Zapraszamy do galerii.