Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
GMINNE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W JABŁONCE
Strona głowna  /  Aktualności  /  Wyniki rekrutacji na rok szk. 2021/2022
Wyniki rekrutacji na rok szk. 2021/2022
data dodania: 2021-03-15 13:49:31

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce z Oddziałami

w Orawce i Podwilku na rok szkolny 2021/2022:

 

Lista kandydatów przyjętych

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce

 

BAŁCYRZAK ŁUCJA

BANAŚ ALEKSANDRA

BANAŚ TOMASZ

BIEL HENRYK

BOCEK IZABELA

BOSAK ALEKSANDER

BOSAK ALEKSANDRA

BRZĄKAŁA JAN

BRZĄKAŁA MICHAŁ

CACHRO MARLENA RITA

CHOWANIEC ALEKSANDRA

CHOWANIEC IGA

CHOWANIEC PIOTR

DROŻDŻ FILIP

DWORSZCZAK ANTONI

DZIUBA ALEKSANDRA

DZIUBEK MICHALINA

DZIUBEK ZUZANNA

FALTIN FILIP

FLOREK TOBIASZ

GABRYŚ KLAUDIA

GAŁECKA OLIWIA

GARBIEŃ WOJCIECH MIKOŁAJ

GIĄDŁA EMILIA

GOJŻEWSKA MARIANNA

GÓRA ADRIANNA PATRYCJA

GRYGLAK PATRYCJA MAŁGORZATA

HABINA ZOFIA ANNA

HŁADOWCZAK EMILIA

HOBORA ZUZANNA

JAZOWSKI TOBIASZ

JONIAK MARTA

KAJDAS ARTUR DARIUSZ

KASPRZAK MILENA

KNAPCZYK JAN STANISŁAW

KOBROŃ WIKTORIA

KOWAL WITOLD

KOWALCZYK KAMIL

KOWALCZYK PATRYK

LESICZKA FRANCISZEK

LICHOSYT ZOFIA

ŁOPATA LAURA

ŁYSZCZARCZYK MARCEL

MACHAJ TYMOTEUSZ

MARMUŁA NATALIA

MARSZALIK URSZULA

NOWAK HANNA MARIA

OBROCHTA HUBERT

OBROCHTA KAROL

OBROCHTA NIKODEM

OGORZAŁEK KRYSTIAN SZYMON

PANIAK FILIP

PANIAK PAWEŁ

PANIAK ZOFIA

PAŚ HELENA

PAŚ MAGDALENA

PAWLAK ANNA MARIA

PAWLAK PAWEŁ

PIERÓG ZUZANNA

PILCH EMILIA

PILCH ŁUCJA

PILCH MACIEJ

PILCH ZUZANNA

PLASZCZAK MICHALINA

RAPACZ MARTYNA

RUSNAK ANTONI

SANDRZYK SZYMON STANISŁAW

SARNIAK KRZYSZTOF

SARNIAK MAKSYMILIAN

SOŁTYS JAKUB

SOŁTYSMILENA

SPISZAK HUBERT

SPYTKOWSKA BLANKA

STASIAK ANTONI

STASIAK IGA

STRAMA ALEKSANDER

SUWADA KLAUDIA

ŚLIWA MAKSYMILIAN FABIAN

ŚLUSARCZYK MARIA

ŚMIECH MACIEJ

TRYBUS LEON

WĘGRZYN PIOTR

WĘGRZYN WOJCIECH

ZAHORA FILIP

ZAHORA GABRIELA DOROTA

ZAHORA PAWEŁ

ZĄBKOWSKA RACHELA RITA

ZBOREK MATYLDA

ZBOREK WIKTORIA

ŻĄDŁO GABRIEL

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej:

Aneta Diurczak

 

 

Lista kandydatów nieprzyjętych

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce

 

 

CZYSZCZOŃ ARTUR

CZYSZCZOŃ SARA

MISINIEC HELENA

STESKAL MAJA KAMILA

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej:

Aneta Diurczak

 

 

Lista kandydatów przyjętych

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce

Oddział w Orawce

 

JONIAK DORIAN ERYK

JONIAK NATAN KAMIL

JURCZAK SYLWIA

KOTT NATAN MATEUSZ

KUCZKOWICZ NORBERT

KWIATKOWSKA RITA

MARMOL GABRIELA

PIECUSIAK BARTŁOMIEJ

WIATER KACPER

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej:

Aneta Diurczak

Lista kandydatów przyjętych

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce

Oddział w Podwilku

 

Kąś Eryk

Król Maciej

Piekarczyk Fabian

Chowaniec Alan

Gołucki Oliwier

Burdyl Piotr

Chlebek Marianna

Duda – Łaciak Maja

Dutka Michalina

Fiedor Julia

Gołucki Karol

Grobarczyk Sebastian

Harkabuz Maksymilian

Król Jakub

Kwiatkowska Luiza

Matuszek Marlena

Nowak Aleksandra

Stopka Karolina

Szarlej Kamila

Augustyniak Ksawery

Dziedzic Kamil

Fifański Piotr

Gajewski Filip

Grzybacz Marcel

Knechta Kacper

Koziołek Ola

Moldryk Krzysztof

Piekarczyk Zofia

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej:

Elżbieta Cieluch

 

Lista kandydatów nieprzyjętych

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce

Oddział w Podwilku

 

Łabuda Klementyna Dorota

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej:

Elżbieta Cieluch



Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3