Pożegnanie naszej kochanej pani dyrektor

8 miesięcy temu

W dniu 5 września w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste pożegnanie naszej kochanej pani dyrektor Teresy Wójciak – Trybuły w związku z przejściem na emeryturę po prawie 20 latach pełnienia funkcji dyrektora Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce.

Mieliśmy przyjemność gościć panią wizytator Beatę Cholewę, która w imieniu delegatury kuratorium w Nowym Targu odczytała i wręczyła list z podziękowaniami i najlepszymi życzeniami.

Następnie przewodnicząca rady rodziców pani Monika Kowal zabrała głos i złożyła na ręce pani dyrektor bukiet kwiatów w imieniu wszystkich rodziców

Na koniec wszystkie dzieci głośno zaśpiewały sto lat, wręczyły kwiaty i podziękowały za wspólną naukę, tańce, zabawy oraz wychowanie.

Była to bardzo wzruszająca chwila.

DZIĘKUJEMY za wszystko i mamy nadzieję, że panią dyrektor Teresę Wójciak – Trybułę będziemy jeszcze często gościć w naszych murach przedszkolnych. Już tęsknimy...

Zapraszamy do galerii: https://przedszkolejablonka.eprzedszkola.pl/?m=galeria&id=396