Akcje charytatywne

Podziękowanie za udział w akcji "Z miłości do innych - zbiórka dla potrzebujących"

Zakończyliśmy akcję charytatywną "Z miłości do innych - zbiórka dla potrzebujących"

Zebrane dary zostały przekazane do Albertyńskiego Punktu Pomocy w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji ♥♥♥

Podziękowanie za udział w II akcji charytatywnej „Prezent dla Seniora”

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II
W dniu 19.03.2014r odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Zaskalu i ich mieszkańców.  Było to spotkanie pełne radości, ciepła, życzliwości, gościnności ale także wzruszeń.
Do naszej akcji w tym roku przyłączyły się Szkoły gminy Jabłonka.
Chcemy  serdecznie podziękować Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom,  Dzieciom i ich Rodzicom.
Dzięki Waszej wrażliwości i tak wielkiemu zaangażowaniu zebraliśmy dla podopiecznych Seniorów wiele podarków (krzyżówek, gier, materiałów do terapii, kosmetyków...)
Udało nam się utworzyć biblioteczkę, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni.
Udowodniliśmy, że razem można dokonać więcej.
DZIĘKUJEMY!

Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej "Paczka dla dzieciaczka"

Gminne Przedszkole Samorządowe w Jabłonce składa serdeczne podziękowania za udział w IX edycji Akcji Charytatywnej: " Paczka dla dzieciaczka" wspierająca dzieci z odziału onkologii i hematologii dziecięcej w Prokocimiu oraz "Mukoludki"- osoby chorujące na mukowiscydozę.

Państwa zaangażowanie z pewnością wywoła uśmiech na twarzy wielku dzieci.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ♥♥♥

Podziękowanie za udział w akcji "Skarpety i rękawiczki dla osób bezdomnych"

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania nakryć głowy, rękawiczek, skarpet :)

Podziękowanie za udział w akcji „MISIE RATOWNISIE”

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w akcję „MISIE RATOWNISIE”.

Tegoroczna edycja polegała na pomocy dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka we Wróblówce oraz innym potrzebującym dzieciom w regionie.

Zgromadziliśmy ogromną ilość artykułów szkolnych, które wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka :)

Zarówno naszym przedszkolakom, jak i rodzicom dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i duże zaangażowanie.

2 marca  Dyrekcja wraz z koordynatorkami „Małego Wolontariatu” odwiedziły Dom Opieki Społecznej „Smrek” w Zaskalu.
Miałyśmy możliwość poznania wspaniałych ludzi,  którzy bez wątpienia, są wyjątkowi. Każdy z pensjonariuszy ma swoją własną historię, którą chętnie dzieli się z innymi. Seniorzy mają wiele zainteresowań, pasji, talentów... Wykonane przez nich prace rękodzielnicze, zdobiące ściany korytarzy i kąciki domu, są naprawdę przepiękne. Wykonane z ogromną precyzją i sercem.

Życzymy wszystkim podopiecznym dużo zdrowia. Spotkanie z WAMI było wyjątkowe i wzruszające. Następnym razem odwiedzimy Was w większym gronie z naszymi przedszkolakami. DZIĘKUJEMY  :)

Dziękujemy bardzo Dyrektorowi  i Pracownikom Domu Seniora w Zaskalu za przemiłe przyjęcie.
Dziekujemy Rodzicom i Pracownikom Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce za pomoc w zbiórce herbat i słodyczy.
BEZ WAS BY SIĘ TO NIE UDAŁO :)