Strona głowna  /  Aktualności  /  "STOP! UWAGA! NIEBEZPIECZNIE! ZASAD NAUCZ SIĘ KONIECZNIE!"
"STOP! UWAGA! NIEBEZPIECZNIE! ZASAD NAUCZ SIĘ KONIECZNIE!"
data dodania: 2017-09-25 08:31:03

W minionym tygodniu dzieci z grup 5-letnich zapoznawały się z zasadami bezpieczeństwa na drodze. W tym ważnym zadaniu zechcieli wychowawców wesprzeć Funkcjonariusze Policji z Komisariatu w Jabłonce.

W czwartek 21.09.2017r. asp. Michał Moniak i sier. szt. Krystian Pracharczyk odwiedzili nasze przedszkole i poprowadzili pogadankę na temat trudnej i odpowiedzialnej pracy policjanta, utrwalili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania na jezdni, wskazali odpowiednie miejsca do poruszania się i do zabaw, a także zaznajomili dzieci z niektórymi znakami drogowymi.   W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły Gościom laurki i wyrecytowały wierszyk:

„PRZEDSZKOLAKU! GDY NIE WIESZ, CO ZROBIĆ LUB,

GDY ZGUBISZ SIĘ.

ON ZAWSZE CI POMOŻE, WIĘC NIE BÓJ SIĘ.

POLICJANT JEST MĄDRY ON WSZYSTKIE ZNAKI ZNA.

I CHETNIE POMOŻE KAŻDEGO DNIA!”

Wych. Katarzyna Żurek