W dniu 12.06.2019r. dzieci z grupy "Misie" uczestniczyły w wycieczce do Rabki-Zdrój. Najpierw przedszkolaki z ogromnym zaintersowaniem i radością obejrzały przedstawienie "Miś Tymoteusz Rym Cim Ci". To historia o poczciwym misiu, który w drodze po zakupy zaprzyjaźnił się z samotnym pieskiem i udowodnił, że żadna przyjaźń nie jest niemożliwa, a dobry przyjaciel to prawdziwy skarb. Następnie dzieci wraz ze swoimi paniami udały się  na plac zabaw, gdzie dzieci w bezpiecznej atmosferze mogły cieszyć się swoją obecnościąi wspólną zabawą, a ponieważ niektórym... a nawet wszystkim zaczęło burczeć w brzuszkach to z chęcią zjedliśmy wspólny posiłek w restauracji "Słodka". Z napelnionymi brzuszkami mogliścmy dalej wyruszyć na zwiedzanie rabczańskiego parku. Zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, a w drodze powrotnej niektórzy z nas mieli naprawdę piękne sny :).