Rozpoczęcie akcji

Otwarcie Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” 2018/19

2 października 2018 roku o godzinie 11.00 Pani Dyrektor mgr Teresa Wójciak-Trybuła rozpoczęła w Gminnym Przedszkolu Samorządowym w Jabłonce przedszkolną Akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Przeczytała zebranym w jednej sali przedszkolakom opowiadanie pt. „Fortel” z książki „Przygody kota Filemona” M. Nejmana i S. Grabowskiego, a następnie opowiedziała dzieciom o zawodzie nauczyciela oraz o pracy dyrektora. Dzieci miały możliwość zadawania pytań. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

W bieżącym roku szkolnym  nauczycielki koordynujące akcję: mgr Agnieszka Kowalczyk, mgr Monika Machaj oraz mgr Małgorzata Paś zaproszą do naszego Przedszkola Gości, którzy oprócz czytania zgodzą się także opowiedzieć dzieciom o wykonywanym zawodzie lub o swoich pasjach.

Zapraszamy do galerii:)