Spotkanie z Byłą Dyrektor Przedszkola Panią Danutą Lichosyt

Wizyta Pani Dyrektor Danuty Lichosyt w naszym Przedszkolu

20 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 rozpoczęło się spotkanie Pani Dyrektor Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce w latach 1994 - 2005 Pani Danusi z naszymi przedszkolakami w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Najpierw odbyło się czytanie dla dzieci 3, 4-letnich, wśród których Pani Danusia ma swojego wnuka Antosia, a następnie dla starszaków, czyli dzieci 5, 6-letnich. W obydwu grupach Pani Danusia czytała przedszkolakom opowiadanie pt. „Antek i stara jabłonka”, autorstwa Edyty Zarębskiej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały, a następnie odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Pani Danusia przeprowadziła także zabawy ruchowe z dziećmi oraz pobawiła się z nimi w pociąg.

M. Machaj, M. Paś