Udział w akcji Bohateron

Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" z Podwilka oraz z grupy "Skrzaty" w Orawce pod kierunkiem Pani Alicji Luby wzięły udział w akcji Bohateron, której celem było zachowanie pamięci o bohaterach powstania warszawskiego. Podczas zorganizowanych przez nauczycielkę zajęć dzieci miały możliwość obejrzeć prezentację multimedialną opisującą powstanie warszawskie, zobaczyć powojenne zniszczenia ale również obrazy współczesnej Warszawy. Pod kierunkiem nauczycielki dzieci wykonały własnoręczne laurki, które trafią w ręce Powstańców. Dzieci bardzo zaangażowały się w akcję tworzenia laurek, chętnie poznawały losy bohaterów, którym zostaną one przekazane. Zapraszamy, byw w galerii obejrzeć zdjęcia z przeprowadzonych zajęć.