Dyżury podczas Świąt

Szanowni Rodzice,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie deklaracji na czas dyżurów (dostępnej na stronie internetowej w formie elektronicznej lub w przedsionku przedszkola w formie papierowej)

w okresie świątecznym - tj.: 1, 2, 6 kwietnia, czyli Wielki Czwartek, Wielki Piątek i wtorek po Poniedziałku Wielkanocnym (zajęcia opiekuńcze w grupie łączonej).

Deklarację wypełniają tylko osoby, które będą w w/w czasie korzystać z usług placówki!!!

Wypełnione pismo można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przedszkole.jablonka@interia.pl do dnia 26 marca 2021 r. do sekretariatu lub dostarczyć osobiście.
Pozyskane informacje będą pomocne do naliczenia kwot za wyżywienie za kwiecień oraz ustalenia harmonogramu pracy nauczycieli na ten czas.