Dzień sportu

Dzień Sportu

W dniu 17.06.2021 r. dzieci z zerówek „Biedroneczki”, „Żabki” oraz „Misie” wybrały się na Stadion Sportowy w Jabłonce gdzie odbył się „Dzień Sportu”.

Tego dnia  wszystkie dzieci i ich wychowawczynie  przyszły  w strojach sportowych. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, ale też integrowanie się grup, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Zajęcia prowadziła pani Izabela Biel oraz jej uczennice. Pani Iza przygotowała mnóstwo wspaniałych konkurencji, które zachwyciły naszych zerówkowiczów. Konkurencje sportowe odbywały się w kilku grupach. Każde dziecko  chętnie i z dużym zaangażowaniem  brało udział w przygotowanych konkurencjach. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Dyrekcja, nauczycielki oraz dzieci bardzo dziękują Pani Izabeli za przygotowanie tak wspaniałego dnia.

Dzień pełen emocji zakończył się rozdaniem pięknych złotych medali, co zachwyciło małych sportowców :-)

Zapraszamy do galerii zdjęć :-)