Dyżury podczas Świąt Wielkanocnych

Szanowni Rodzice,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie deklaracji na czas dyżurów (dostępnej na stronie internetowej w formie elektronicznej lub w przedsionku przedszkola w formie papierowej)

w okresie świąt Wielkanocnych - tj.: 14, 15 i 19 kwietnia, czyli Wielki Czwartek, Wielki Piątek i wtorek po Poniedziałku Wielkanocnym (zajęcia opiekuńcze w grupie łączonej).

Deklarację wypełniają tylko osoby, które będą w w/w czasie korzystać z usług placówki!!!

Wypełnione pismo można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przedszkole.jablonka@interia.pl do dnia 08 kwietnia 2022 r. lub dostarczyć osobiście do sekretariatu bądź wychowawczyni swojej grupy.
Pozyskane informacje będą nam niezbędne celem naliczenia kwot za wyżywienie oraz przedszkole za miesiąc kwiecień oraz ustalenia harmonogramu pracy nauczycieli na ten czas.

Z poważaniem,

Dyrektor GPS Jabłonka