GMINNE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W JABŁONCE

Tydzień dla Bezpieczeństwa

9 dni temu

Nasze przedszkole bierze udził w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą „Tydzień dla Bezpieczeństwa”. Inicjatywa ma na celu przekazanie dzieciom wiedzy i kształtowanie umiejętności niezbędnych do dbania o zdrowie oraz bezpieczeństwo własne i najbliższych. 

Tegoroczna edycja skupia się na trzech filarach: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo nad wodą i bezpieczeństwo cyfrowe.

Razem tworzymy bezpieczne przedszkole.